Bize Ulaşın: 0(212) 872 00 05 - 0535 390 38 38 - maviklinik@mynet.com
Güler yüz altın anahtardır.. MACAULAY

HASTA MEMNUNİYETLERİ

Merhaba Adım Yasemin Sivrikaya, 2009 yılında tanıştım kendisiyle benim için diş çok önemlidir ki o dönemde memnun olduğum iyi bir dişçim mevcuttu. Samimi olmam gerekirse eğer memnun kalmasaydım önceki dişçime devam ederdim. Gerçekten işinin sorumluluğunu fazlasıyla taşıyan mükemmel bir doktor. O dişçi koltuğuna güvenle oturuyorsunuz çünkü kendi dişine gösterdiği özeni gösteriyor. Çok donanımlı , çok da yetenekli aynı zamanda. Tabi memnun kalınca çevrenize de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorsunuz. Annem, kızkardeşim, kuzenlerim, komşularım… Hepsi de çok memnun. Kendisine çok teşekkür ederim . Saygılar….
Yasemin, 29/07/2013
Evime yakın ve sitenizde ayşe hanımı tavsiye edenlerin sayısını fazla buldum.diş dolgu ve diş taşı temizliği yaptırdım.ilerleyen zamanda yapılacak 4 dolgum daha var.dolgu ön dişimde çok beğendim,kendi dişimin bir parçası gibi görünüyor.ayrıca dilime ve diğer dişlerime rahatsızlığı varmı diye tekrar tekrar test ettik.(kağıt sıkarak,dişlerimisıkarak,dilimle).Diş temizliğini titreşim vererek yaptı.televizyonda bunun jel ile yapıldığını görmüştüm.ancak bu titreşimin dişime ve dişetime bir zararı olmadığını söyledi,bende kendisine güvendim bu konuda.çalışma ortamı çok temiz,kndisigüzel,samimi ve güvenilir bir uzman.sorduğum tüm soruları anlaşılır biçimde cevapladı.tavsiyeediyorum.Ayrıca tanışmama vesile olduğunuz için sitenize teşekkür ediyorum.
Sevda, 21/05/2012
Meslekteki teknolojik gelişmeleri takip eden, hastayı son derece güzel bilgilendiren, samimi ve enpati yapabilen hastaya önerilerde bulunarak açılım gerçekleştiren pozitif, karyerinde uzman bir kişilik. Kendilerinden estetik dişhekimliği konularında bilgi aldık daha önce başka bi hekime yaptırdığımız dişler üzerinde estetik görünüm ve teknolojik gelişmelerle birlikte düşünmemiz gereken alternatif kaplama teknikleri konularında bilgilendirdi. Ayrıca meslektaşlarına saygılı ve tevazu sahibi gönül rahatlığı ile dişlerinizi teslim edebilirsiniz.
Abdurrahman KÖSE , 27/05/2010
Merhaba İstanbula yeni gelmiştim. 10 yaşında olan oğlumun diş tedavisini yaptırmam gerekiyordu. Tabi hemen tabelasını gördüğüm ilk diş hekimine gitmek bana göre değildi. Mesleğini ve hastasını seven kendisini sürekli değişim ve gelişmelere göre yenileyen ve geliştiren birisi olmalıydı. Biraz araştırarak uygun doktoru bulduğuma inanıp başka doktora gitme ihtiyacı hissetmeden sonuna kadar aynı doktorda devam etmeli aynı zamanda memnuniyetimi çevreme tavsiye edebileceğim bir doktor olmalı. Bu araştırma sürecinde iken bu konuda güvendiğim yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile diş hekimi Ayşe Gür hanımla tanıştım.İlk tanıştığımda yıl 2007 idi gerçekten hastasına olan ilgisi mesleki donanımı ve tedavi usulunden çok memnun kaldım. Ayşe hanım mesleğini yalnızca bir iş olarak görmüyor öncelikle mesleğini severek, zaman ve imkanlarını ayırarak araştıran ve kendisini mesleğiyle ilgili gelişme ve değişmelere göre donatan vede hastasını bu mesleki güven,tatlı dil ve güzel tebessümüyle kurduğu diyalog, elbecerisini ustaca sergilediği aletleriyle hastasını psikolojik olarakta rahatlatıp her şey kontrol altında mesajını vererek tereyağından kıl çeker gibi tedaviyi bitiren bir diş hekimi. Ben öğluma ve kendime yaptığı tedavilerinden çok memnunum. Kendisine burdan tekrar teşekkür eder herkese tavsiye ederim. Bir diş hekimine ihtiyacınız varsa muhakkak Ayşe Gür hanımın muayenehanesine uğrayın.
Ali, 06/03/2010
Öncelikle Ayşe ablama bana güzel bir gülüş sağladığı için çok teşekkür ediyorum.Abla diyorum, çünkü aramızda hiç hasta-doktor ilişkisi yaratmadı, beni hep güleryüzüyle karşıladı ve sürekli motive etti.Tedavi sürecim dişçi korkusu psikolojisinden hep uzak oldu.Gittiğim diğer tüm doktorlardan farklı olarak benim için en iyi tedavi yolunu seçti.Neredeyse 10’a yakın diş doktoru 6 dişimin kesilmesi haricinde güzel bir gülüşe sahip olamayacağımı söylediği halde, Ayşe ablam 2 diş ile bu işi en mükemmel şekilde yapacağının garantisini verdi.Ona güvendim ve sonucunu en güzel şekilde aldım. Şu anda kimse dişlerimi gerçeğinden ayıramıyor.Herşey için çok çok teşekkür ederim ablacım, genç yaşta kazandığın bu başarının artarak devam etmesini diliyorum.
Duygu, 25/04/2009
Ayşe Hanım’a eşimin dişlerini yaptırdık. Kendisini bu münasebetle tanıdık. Muayene sürecinden başlayarak işinin uzmanı bir diş hekimi olduğunu gözlemledim. Zaten diş hekimliği alanında Yüksek Lisans yapmış olması da mesleğindeki yeteliliğini gösteriyordu. Eşim daha önce İsrail’de de dişlerini yaptırmıştı, ama Ayşe Hanım’ın yaptığı tedaviyi daha çok beğendi. “Dişlerim ana dişlerim gibi oldu, keşke daha önce tanısaydık Ayşe Hanım’ı” diyor sürekli. Eşimin dişlerinde 8 adet “dolgu”, “bir kanal tedavisi” ve bir adet de “metal seramik kuron” yaptı. Bu tedaviler sırasında acıtmadan iğne vuruşundan, hastasına güven veren tutarlı davranışlarına; uyguladığı tedavi yönteminden kullandığı malzemeye; bizden talep ettiği tedavi ücretinden sağladığı ödeme kolaylığına varıncaya kadar her yönüyle dört dörtlük bir diş hekimi “Hanımefendi” olduğunu söyleyebilirim. Tanıdık tanımadık herkese gönül rahatlığıyla ve hararetle tasiye ederim Ayşe Hanım’ı.
Oktay SELİM, 12/03/2009
Şiddetle tavsiye ediyorum. Yoğun diş ağrısı yaşadığım dönemde tamamen tesadüfi olarak kendimi Ayşe hanımın dişçi koltuğunda buldum. Diş ağrılarıma derman olduğu gibi doyumsuz sohpetiyle de tanışma fırsatı bulduğum için kendimi şanslı diş ağrısı çeken hastalardan hissediyorum. Her diş seyansımızda insanlara nasıl dişçi koltuğunu sevdirebiliriz, mesela fırfırlı pomponlu bir dişçi koltuğu:)), ya da diş için kullanılan aletlerin çıkardığı tuhaf ses yerine mümkünse müzikal sesler:)) , şu darbeli matkap diye tasvir edebileceğimiz cihazı alternatif kıyafetlerle çalışmak:)) şort mesela yaz sıcakları için alternatif ve vazgeçilmez dişçi kıyafetleri kreasyonu arasında bulunabilir:))) gibi yaratıcı çözümlerimiz kesinlikle uygulamaya alınmalı 🙂 Her operasyonda konusuna ne kadar hakim ve uzman olduğunu çalışma ilerledikçe daha iyi anlıyorsunuz. Yaptığı işe kesinlikle hakim ve dişlerinizin her birine kendi dişiymişçesine gösterdiği özenle doğru adrese geldiğinizi anlamanız zor olmuyor. İnsanın hayatı boyunca gelmekten hoşlanmayacağı bu koltuk tüm bu özelliklere sahip bir kişiye ulaştığınızda bazen keyifli bile oluyor. Sonunda ortaya çıkan dişi için söylenecek tek kelime ise “Dişi yeme de yanında yat:)))” Tam anlamıyla kalbinin güzelliği yüzüne de yansımış. Elinize ve emeğinize sağlık.
Şükran, 28/08/2008
yaklasık 8 sene oncegulmekten korkar hale gelmiştim. benim sorunum ön dişlerimin bozuk ve tırtıklı olmasıydı.hep yaptırmak istediğim bir sorunumdu.fakat birde korkuda vardı acaba iyi olucakmıdiye.fakatayşe hanımın muayenehanesine gittigimdeguleryüzlü ve kendinden cok emin olduğunu gözledim.ve dişlerimi yaptırmaya karar verdim.ayşe hanım dişlerimi yaparken sanki bu dişlerin sahibi oymuş gibi davranıyodu.ilkonce kendisinin begenmesi gerekiyor hissini veriyodu.Şu anda sonuctancokmemnunum.ozgurcegulebiliyorum artık.
Onur, 23/08/2008
Mesajımı okuyacak herkese merhaba…Çocuklugumdan gelen bir diş rahatsızlığı doğrultusunda tanıştım Ayşe hanımla.Daha öncede birçok doktora gittim fakat yetersiz anlatımlar ve maddiyat ön plana düşmesinden dolayı güzel bir bilgilendirme vede sonuç alamadım.Ayşe hanımla ilk görüşmemde ben dişlerimi kaplama yaptırmayı düşünürken halbu ki dişlerimin sadece daha çok görsel bozukluğu olduğunu farkettim ve şuan 31 yaşındayım sayesinde kendi dişlerimi kullanıyorum.Çok ilgili temiz vede titiz bir doktor.Ve tedavi süresinde sigarayı azalttım.Ve şuan sigarayı azaltmamla birlikte 6 yaşında ki kızım doktoruma teşekkür resimleri yapıyor.Mesajımı diliyorum herkes okur…Tavsiyelerimle…Ayşe GÜR hanımada teşekkürlerimi sunuyorum…
Bülent ONBAŞI, 23/08/2008
Sayın Ayşe GÜR mesleğimle ilgili bir konuda fikir alışverişi yapmak üzere tanıştığım bir hekimdir. Kendisi tanımaktan büyük onur duyduğum bir insan olup gerek sosyal ilişkilerinde gerekse mesleki konulardaki gayret ve tititizliğine bizzat şahit oldum. Öncelikle tanış olmamıza rağmen muayenehanesine galoşsuz giremiyorum..bu konuda şikayetçiyim.:) . Hastalarının tedavi işlerini bitirmeden ziyaretimde beklemek gibi hiç hoşlanmadığım sıkıntıyı bana yaşatmaktadır.:) Muayenehanesindeki alet ve edavatlarının düzen ve hijyenliği konusunda gözlerimle gördüğüm intizam o konuda eleştirmeme fırsat vermediği için kendilerine bu konuda bir söz söyleme hakkına sahip değilim. Valla ne diyeyim sevgili doktorumun işindeki titizlik ve hassasiyeti zaten geliştirmeye çalıştığı diş hekimliği bilgilerine ve uygulamalarına yeterince kaynak oluşturduğu için işinde başarılı bulduğum bir diş hekimidir. BU nedenlerle herkese Hekim olarak seçmesi yönünde tavsiye ediyorum. Bildiğim kadarıyla kendileri mesleğinde Yüksek Lisans eğitimi almış durumdadırlar. Kurumsallaşmak gibi global bir gereksinim ve iş kolundaki sağlık kurumlarında birlikte çalışma konusunda kendisini ve çevresini geliştirebileceğini düşünüyorum. 3 sıfat Ayşe Hanım için yetermi bilmem ama -Vatanperver, -Kültürlü, -Kuralları olan, -Titiz, -Güleryüzlü, -Ahde vefalı ..diyebilirim. Ben bu hekimimizin önce iş diye düşündüğüne inanıyorum. Prensipleri olan , yerindegüleryüzü ve yerinde tepkisi ile tutarlı bir insan olarak tanıyorum. Evet konuşkanlığı ve sohbetindeki içtenliği bizi kendisine bağlayan özellikleridir. Hastaları ile diyaloğlarındada bu özelliği olmasına rağmen hastalrı bu aradaki mesafeden haberlerinin olduğunu da düşünüyorum ki sosyal ilişkilerde hata yapanlara karşı sergilenen bu mesafeli duruşun farkedildiğini gözlemlediğim olmuştur. Kendilerine meslek hayatlarında ve yaşamlarında başarılı ve mutlu bir ömür diliyorum. Hepinizede tavsiye ediyorum . Saygılarımla.
Bilal ÖZEL, 19/03/2008
Merhaba; ben Ayşe Hanımın bir hastasıyım.Öncelikle sağlık konusunda çok titizim.Bukonuda Ayşe hanımda bana çalıştığı ortamla bunu kanıtladı.Gayet temiz çalışkan ve eli hafif bir hanım.Çalıştığı ortam çok temiz,vesağlıki açıdan hiçbir sorunu yok.Güleryüzlü,sakin,neşeli bir diş doktoru gitmenizi öneririm her şekilde bence uğrayın.Sizi asla geri çevirmeyeceğinden eminim ve diş konusunda büyük sorununuz olsa bile hiçbir şekilde sıkılmadan sizinle ilgilenir.
Büşra, 15/08/2008
Merhaba,Ayşehn.işinde oldukça profesyonel bir hekim-hem titiz hemde estetiğe önem veren biriyseniz Ayşe Gür bu konuda çok dogru bir adrestir.Bizimkendisyle tanışmamız yakın bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine ayşehn’a dolgu ve diş bakımı için gitmemle başlamıştır. yakın ilgisi,sıcak yaklaşımı korkuları olan bi hasta için oldukça rahatlatıcı.Dişimin rengine uygun bi lazer dolgu yaptı,açıkçası dişimin kendi orjınal haliyle ayırd edemedim. Ardından diğer dişlerimi inceleyip bana neler yapılması gerektiğini,dişlerime nasıl bakmam,nasılfırçalamam,hatta nasıl bir fırça kullanmam gerektiğine kadar oldukça yararlı bilgiler verdi.Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum,iyki arkadaşımı dinleyip Ayşe hn.gibi bir diş hekimiyle tanışmışım.Artık bende o koltuga oturmaktan korkmayanlardanım.Sağlıklı ve güzel gülüşler için herkese tavsiye ediyorum…
Duygu SAVAŞ, 10/01/2008
Merhaba, Ayşe hanım ile tanışmamız biraz sıkıntılı oldu. Sıkıntı aslında Diş koltuğundan bir hasta olarak son derece korkmamdır. Ayşe hanıma ilk gittiğim gün önce beni güzel diksiyonu ile neler yapacağını baştan anlatarak beni rahatlattı ve o koltuğa oturmamı ikna etti. Ağzımda yapılması gereken işlem oldukca fazla dolgu kanal tedavisi kaplama vs. Bana ilk olarak dolgu yapmayla başladı ilk operasyon okadar hafif geçti ki bukadar korkulacak birşeyin olmadığını gördüm. Daha sonra kaplamalar yapıldı ve dişlerim şuan harika ve işin en güzeli gerçeklerinden asla ayırd edilemeyecek kadar mükemmel yapılmış olmasıydı. Ayşe hanım ellerinize yıllardır süregelen korkularımdan profesyonelliğiniz sayesinde kurtuldum ve yepyeni dişlere sahip oldum eliniz bukadar hafif olduğu için size çok çok teşekkür ederim. Herkese ama herkese şiddetle tavsiye ederim.
Barış, 31/10/2007
Sevgili Diş Hekimi Ayşe Gür bizim aile hekimimiz. Benim diş koltuğuna karşı çok ciddi korkularım olmasına rağmen (ilk tedavimde)Ayşe hn. güler yüzlülüğü, profesyonelliği ve kendine olan güveni ile beni müthiş bir şekilde rahatlatmıştır. Artık diş koltuğuna çok rahat oturabiliyorum. Hiç korkmadan. Güvenle. 6 yaşındaki yeğenim Yusuf’un diş çürüklerinin tedavisi için gittik. İnanılmazdı. Koltuğa oturmamak için çırpınan çocuk Ayşe hn.ın iki kelimesiyle ikna oldu ve hiç acı hissetmeden diş tedavisini yaptırdı. Yeğenim Yusuf, Annesi, babası ve arkadaşlarının diş korkularını gidermek adına o küçücük yaşına rağmen nasıl cesur konuşmalar yapıyor. diş tedavisi ile ilgili korkunun yok edilmesi Dt.Ayşehn.ile özdeşleşmiş. Doktor hn. ın bizi en çok etkileyen yanı; koltuğa oturup muayenesini yaparken bize bilgi vermesi, neler yapılabileceği hakkında konuşması. birde mesleğini sürekli en iyiye götürmek için sürekli araştırması ve hastalarına en iyiyi sunması. Ayşe hn.hastalarıarasındada müthiş bir diyalog var. Sıramızı beklerken biz hastalar çok kısa zamanda çok hoş sohbet ederken buluyoruz kendimizi. Muayenehanede sıra beklemenin sıkıntısını hiç bir zaman yaşamadım. her zaman çok titiz olduğunu muayenehaye girer girmez anlıyorsunuz. Ben, eşim, ailem ve yeğenim Yusuf Dt.Ayşe Gür’ü herkese tavsiye ediyoruz. Daha sağlıklı günler için.
Nil KARAASLAN, 30/10/2007

Responses (2)

  1. Alya
    28 April 2014 at 23:08 ·

    Sevgili doktorumuz Ayşe hanıma çok teşekkürler ediyorum..

  2. Günel Mehmetoğlu
    29 August 2015 at 18:59 ·

    Yıllarca İstanbulun her bölgesinde diş hekimi deneyimleri yaşadıktan sonra kendisine ulaşabildiğim, çok profesyonel bir o kadar güler yüzlü doktorumu işinde çok iyi olan diş hekimi arayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

Back to Top